Test ProfiAUTO VW BEETLE 2013

„Pospolity jak chrząszcz pospolity – Volkswagen Garbus – to w sumie ponad 21 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Gdyby ustawić je wszystkie jeden na drugim, można by prawie sięgnąć Księżyca.

Jego historia wpisana jest w XX wiek. Czasy się zmieniały, ideologia wypierała ideologię, dzieci pokolenia flower-power obcięły włosy i przesiadły się do rozmiarowo większych aut, a mimo to poczciwy mikrus przetrwał wszystkie burze i zamiecie, a w niektórych krajach Ameryki Południowej nadal jest podstawowym środkiem transportu.

Nowy Beetle, nawiązujący stylistycznie do przodka sprzed lat, zmężniał i dojrzał. O ile w New Beetle mężczyzna mógł czuć się trochę zakłopotany, jak czarnoskóry pacyfista, który przez przypadek trafił na coroczny zjazd Ku Klux Klanu w Atlancie, o tyle w najnowszym modelu nie musi on już zakrywać twarzy ani się wstydzić swojej płci.

Beetle nie jest już samochodem, w którym najlepiej prezentują się jedynie blondynki z papilotami na głowie albo mężczyźni pokroju Woody’ego Allena w zbyt dużych okularach na nosie. Samochód się zmaskulinizował. Stał się bardziej kanciasty. Nabrał cech męskich. Jak wygląda jego wnętrze i, przede wszystkim, jak się go prowadzi? O tym w naszym najnowszym, letnim moto programie.

Zapraszamy do oglądania!”

Źrodło: http://www.profiauto.pl/blog/

Zdjecia: Maciej Galas, Adrian Mikos
Montaz: Maciej Galas

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s